Pizzeria Pineta menu
Browse the dishes, drinks and prices at Pizzeria Pineta in Labin.
Unofficial menu · source: pizzeria-pineta-labin.com.hr · checked 24 Oct 2026
Taken from the restaurant's website. The restaurant has not confirmed it yet, so prices and dishes may differ.
Dnevna ponuda marendi
Ćevapi u lepinji
€8.50 / dnevna ponudaPileći medaljoni u umaku od tartufa
€9.00 / dnevna ponudaLignje na žaru sa blitvom i krumpirom
€9.90 / dnevna ponudaPržene lignje s pomfritom
€9.90 / dnevna ponudaPohani oslić sa blitvom i krumpirom
€8.50 / dnevna ponudaRižoto sa piletinom i povrćem
€8.50 / dnevna ponuda
Tjestenine
FUŽI S GOVEĐIM GULAŠOM
€13.50NJOKI S GOVEĐIM GULAŠOM
€13.50PLJUKANCI S GOVEĐIM GULAŠOM
€13.50NJOKI SA 4 VRSTE SIRA
€10.00SPAGHETTI CARBONARA
€11.00SPAGHETTI SALSA
€8.00SPAGHETTI AGLIO OGLIO
€8.00FUŽI U UMAKU OD TARTUFA
€14.00Zapečeni njoki sa piletinom i sirom
€13.00
Srednja pizza
RAŠANKA (ARSIANA)
€13.00 / srednjaRAPČANKA
€13.00 / srednjaMARGHERITA
€9.00 / srednjaPROSCIUTTO COTTO
€9.50 / srednjaCALZONE
€9.50 / srednjaFUNGHI
€9.50 / srednjaMIJEŠANA
€10.00 / srednjaCAPRICIOSSA
€10.00 / srednjaSALAMI
€10.00 / srednjaTUNA
€10.00 / srednjaMEXICANA
€13.00 / srednja4 SIRA
€9.50 / srednjaPLODOVI MORA
€13.00 / srednjaLOSOS
€14.00 / srednjaVEGETARIJANA
€13.00 / srednjaBUFFALINA
€12.00 / srednjaTURBO
€13.00 / srednjaPINETA
€13.00 / srednjaHARLEM
€13.00 / srednjaKURKUMA
€14.00 / srednjaISTARSKA
€13.00 / srednjaZDRAVA PIZZA
€13.00 / srednjaBIANCA
€13.00 / srednjaPRŠUT
€13.00 / srednjaTARTUFATA
€14.00 / srednjaKEBAB PIZZA
€13.00 / srednjaMortadela
€14.00 / srednja
Salate
GRČKA SALATA
€9.00MIJEŠANA SALATA
€5.00TUNA SALATA
€9.00PINETA SALATA
€9.50PILEĆA SALATA
€9.50
Jumbo pizza
RAŠANKA (ARSIANA)
€20.00 / jumboRAPČANKA
€20.00 / jumboMARGHERITA
€15.00 / jumboPROSCIUTTO COTTO
€16.50 / jumboFUNGHI
€16.50 / jumboKEBAB PIZZA
€20.00 / jumboMIJEŠANA
€16.50 / jumboCAPRICIOSSA
€18.00 / jumboSALAMI
€16.50 / jumboTUNA
€18.00 / jumboMEXICANA
€20.00 / jumbo4 SIRA
€16.50 / jumboPLODOVI MORA
€20.00 / jumboVEGETARIJANA
€20.00 / jumboTURBO
€20.00 / jumboPINETA
€20.00 / jumboHARLEM
€20.00 / jumboISTARSKA
€20.00 / jumboZDRAVA PIZZA
€20.00 / jumboBIANCA
€20.00 / jumboPRŠUT
€20.00 / jumbo
Tortille i Ćevapčići
TORTILLA JUNEĆA
€10.00 / 2 piecesTORTILLA PILEĆA
€10.00 / 2 piecesTORTILLA VEGE
€10.00 / 2 piecesLIGNJE NA ŽARU S BLITVOM I KRUMPIROM
€13.50LIGNJE PRŽENE I POMMES
€13.50Ćevapčiči
€11.00 / 10 piecesMesna plata za dvoje
€27.50 / for 2 peoplePohana piletina sa pomfritom
€10.00Burger classic sa pomfritom
€12.50Burger Pineta
€10.00
Dodaci po narudžbi
ISTARSKI KRUMPIR
€5.00BLITVA
€3.50PIZZA KRUH
€5.00GLJIVE, TUNA, GORGONZOLA
€2.50POMMES
€5.00MOZZARELLA DI BUFFALA
€2.00VRHNJE, FEFERONI, CHERRY RAJČICE
€1.00KUKURUZ
€0.66BEZGLUTENSKO TIJESTO
€3.50
Slastice
PALAČINKE NUTELLA
€4.00 / 2 pcPALAČINKE MARMELADA
€4.00 / 2 pcPALAČINKE BIJELA ČOKOLADA I ŠUMSKO VOĆE
€5.00 / 2 pcPALAČINKE OREO KEKS, NUTELLA I SLADOLED OD VANILIJE
€5.00 / 2 pcDesert Dana
€5.00
Pizza sendviči
ŠUNKA SIR
€6.00TUNA SIR
€6.00PIKANTNA SALAMA SIR
€6.00PRŠUT SIR
€6.00VEGE SIR
€6.00Pizza sendvič sa Piletinom
€6.00